ארטה דה טרה – אמנות האדמה RSSאוֹרִישָׁס – היחס הקדוש בין הטבע לאדם

הקולקציה החדשה שלנו נקראת אוֹרִישָׁס, בתרבות האפרו ברזילאית ניתן השם אוֹרִישָׁס לאלים ולאלות המיתולוגיה הברזילאית, אלים המייצגים את כוחות הטבע המופלאים. האוֹרִישָׁס מבינים את ההכרח לכבד את הקשר הקדוש בין יסודות הטבע לבני האדם. התכשיטים שעיצבנו בהשראתם מלאים בכח המרגיע ובאנרגיה החיובית של אוצרות הטבע המשולבים בכל הפריטים שלנו :). 

המשך לקרואמדריך טבעות

הקולקצייה החדשה שהכנו, נקראת ריו דה טרה, כלומר נהרות האדמה... זוהי קולקצייה חדשנית במיוחד שהכנו בהשראת הזרימה והפיתולים של נהרות העולם הקסומים. את הקולקוייד הכנו, מאפס –הרבה עבודת צורפות– של יציקות של הטבלות זהב איכותית. היציקות הינם סופר איכותיות ומאפשרות לנו לעשות עיצובים יותר מורכבים ומיוחדים. את הטבעות מהקולקצייה הזאת אננו אוהבים במיוחד... הן סופר מעוצבות, עם טוויסט מיוחד ומחמיא. לטבעות השלו, שלת כמו הטבעות האחרות שלנו, יש מידות. היום כבר די פשוט לדעת מה המידה המתאימה לך, צלי הצורך לבוא ולמדוד פיזית. לכן הוספנו פה מדריך, שילמד אותך כיצד למדוד את הגודל הרצוי במהירות ובקלות.

המשך לקרוא
...מי אנחנו

הסיפור שלנו מתחיל בצפון מזרח ברזיל, בין נהר האמזונס והסוואנה הברזילאית - אזור מלא דיונות  כתומות ונהרות צלולים, חבוי שדה קסום של ׳צמח הזהב׳. צמח ייחודי אשר רכש את שמו לא רק בזכות צבעו הזהוב, לצמח אכויות נוספות דומות למתכת, בשל היותו חסין להתחמצנות, אינו .משחיר או משנה צבעו והינו עמיד מאוד והיפואלרגני  ארטה דה טרה הוא עסק משפחתי המשלב אומנות מלאכת היד של ׳צמח הזהב׳ שעברה מדור לדור מאז שנות ה 30׳ , עם עיצובים מודרניים ועדכנים ליצירת אקססוריז אקולוגיים מושלמים אנו דואגים לשמר את משימתנו הבת קיימא, תוך כדי עבודה יחד עם בעלי מלאכה מקומיים אשר  מחזיקים ברשיון הקציר של הצמח ומתמחים בטכניקות האריגה המסורתיות את היצירות הארוגות אנו משלבים עם מגוון חומרים אקולוגים כגון: כותנה שחורה, בוריטי (עץ...

המשך לקרוא


Social Proof